Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

RVC '33
Accommodatie:
Kaagplein 15
2811 KK Reeuwijk
Telefoon:
(0182) 395001/396203

Contactpersonen website:
 
Laatste nieuws, wedstrijdprogramma en uitslagen:
Renée van Leeuwen
webmaster@rvc33.nl
 
Items nieuwsbrief:
nieuwsbrief@rvc33.nl
 
Overig:
Martijn Olsthoorn
pr@rvc33.nl
Hoofdsponsors
Overige shirtsponsors
Zondag 26 Oktober
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
GSV VR1
Dolf Straver 
38853 
verplaatst naar 30 oktober 
11:00
Rijnland VE2
 
28706 
 
12:00
Bernardus VR1
Wahle, P.M. 
29893 
 
12:00
VEP 7
 
116568 
 
12:30
Groeneweg 3
Zomeren, D. van 
28649 
 
14:30
CKC 1
Pasman, T. 
32946 
 
Maandag 27 Oktober
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
12:00
Test
 
 
 
16:45
4 tegen 4 F Toernooi
4 tegen 4 F Toernooi
 
 
 
Woensdag 29 Oktober
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:00
4 tegen 4 E Toernooi
4 tegen 4 E Toernooi
 
 
 
20:30
Alexandria'66 H4
 
96236 
Victoria, Rotterdam 
21:00
Margriet 6
 
104712 
Parkzoomhal, Nieuwerkerk a/d IJssel 
Vrijdag 31 Oktober
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
GZV Watergras 17
 
104054 
De Meerkoet, Reeuwijk 
20:00
Gouda 1 35+, Gouda 2 35+ en Olympia 35+
 
 
Alle wedstrijden worden bij Gouda gespeeld 
Zaterdag 1 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
09:00
Alphense Boys F7
 
157801 
 
09:00
Groeneweg F7
 
157778 
 
09:30
SVS MP1
 
8079 
 
09:30
Be Fair D4
 
133819 
 
09:30
Nieuwkoop D2
 
134024 
 
10:00
Olympia E6
 
143885 
 
10:00
Floreant E5
 
144190 
 
11:00
VDL MC1
Joop van der Made 
24765 
 
11:00
Alkmania MD3
 
3358 
Vervallen 
11:00
DSO MD1
 
171735 
 
11:00
Sportlust '46 C6
 
126232 
 
11:00
Rohda '76 E5
Jiska Hogenelst 
143922 
 
11:00
Nieuwkoop B2
 
121089 
 
12:15
Kamerik F1
 
157739 
 
12:30
Kagia MB1
 
97353 
 
12:30
ARC MC2
 
3348 
Vervallen 
13:00
Oudewater C1
 
126294 
 
13:30
ARC E4
 
144065 
 
14:30
Gouda MA1
 
14343 
 
14:30
ONA A1
 
117839 
 
15:00
ASW B1
knvb cursist via Bas  
121070 
 
15:30
Aeolus A1
 
117679 
 
Zondag 2 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
Teylingen VE2
Joop Droog 
32735 
 
10:00
Nieuwerkerk 12
 
101069 
 
10:00
Altior 7
 
28693 
 
10:00
SJC VE1
 
28704 
 
11:00
Nieuwkoop 2
 
28660 
 
12:00
Olympia 3
Luijt, J. van der 
33781 
 
12:00
Olympia 6
 
101097 
 
12:00
Lekkerkerk VR1
Mac Andrew, M.D. 
35829 
 
14:00
Ommoord 1
Spoel, B.A. van der 
28638 
 
Maandag 3 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
22:00
ASW 9
 
104714 
 
Woensdag 5 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:30
Alphen 2e jaars E
RVC'33 2e jaars E
 
 
9 tegen 9 
19:00
NOCKralingen H1
 
96761 
 
Vrijdag 7 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
ASW 13
 
104388 
 
Zaterdag 8 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:45
Olympia F4
 
157554 
 
09:00
De Betrokken Spartaan MP1
 
3317 
 
09:30
Be Fair MD1
Rudolf Vergeer 
13618 
Vervallen 
09:30
ARC E6
 
143602 
 
09:30
BSC '68 F4
 
157287 
 
09:30
DSO MD1
 
11849 
 
09:30
VEP E8
 
143187 
 
09:45
Be Fair E5
 
143587 
 
10:00
Alkmania E1
 
143531 
 
10:00
Jodan Boys B3
 
120780 
 
11:00
FC 's-Gravenzande MC1
Joop van der Made 
89011 
 
11:00
Moordrecht F6
 
157286 
 
11:00
Sportlust '46 D2
 
133097 
 
11:10
Gouda D3
 
133287 
 
12:00
Kamerik C1
 
126051 
 
12:30
Groeneweg A2
 
117645 
 
12:30
ESTO C3
Mike Wennekus 
125970 
 
12:45
SJZ MB1
 
3326 
 
13:00
Gouda B2
 
120720 
Vervallen 
14:30
Siveo '60 A1
 
117640 
 
15:30
RKDEO MA1
 
107180 
Vervallen 
16:15
TAVV MA1
 
3308 
 
Zondag 9 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
Zoetermeer VE1
 
34015 
 
10:45
Voorschoten'97 VE1
 
28699 
 
11:30
Haastrecht VR1
 
28714 
 
12:00
Olympia 5
 
33802 
 
12:00
Hillegom sv VR1
 
28448 
 
12:00
Zwarte Pijl 3
 
28648 
 
12:00
GSV 3
 
28688 
 
14:00
UNIO 6
 
101070 
 
14:30
Stompwijk 1
Horssen, W.T. van 
38955 
 
Maandag 10 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
13:00
10 okt
 
 
 
22:00
GZV Watergras 16
 
92863 
 
Dinsdag 11 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
13:00
adf
 
 
 
Woensdag 12 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
22:00
Leonidas H3
 
97060 
 
Maandag 17 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
22:00
Ommoord 8
 
98806 
 
Woensdag 19 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
15:00
Test
 
 
 
22:00
NOCKralingen H2
 
97185 
 
Vrijdag 21 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
ASW 9
 
89668 
 
Maandag 24 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
16:45
4 tegen 4 F Toernooi
4 tegen 4 F Toernooi
 
 
 
Woensdag 26 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:00
4 tegen 4 E Toernooi
4 tegen 4 E Toernooi
 
 
 
18:00
4 tegen 4 E Toernooi
4 tegen 4 E Toernooi
 
 
 
Donderdag 27 November
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
12:00
Test 2