Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

RVC '33
Accommodatie:
Kaagplein 15
2811 LE Reeuwijk
Telefoon:
(0182) 395001

Contactpersonen website:
 
Laatste nieuws, wedstrijdprogramma en uitslagen:
Renée van Leeuwen
webmaster@rvc33.nl
 
Items nieuwsbrief:
nieuwsbrief@rvc33.nl
 
Overig:
Martijn Olsthoorn
pr@rvc33.nl
Hoofdsponsors
Overige shirtsponsors
Zondag 19 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
Olympia VE1
 
28719 
Gaat door 
10:00
ESTO VR1
 
28709 
Gaat door 
10:00
ASC VE2
Fred van der Werf 
38558 
Gaat door 
10:00
ASW 5
 
28654 
Gaat door 
12:00
ONA 2
Beij, C. 
33694 
Gaat door 
12:00
Alphense Boys 9
Mark Kuil 
35845 
Gaat door 
14:00
Alphense Boys 5
 
101113 
Gaat door 
14:00
Woerden 6
Joop Droog 
101085 
Gaat door 
14:15
RKDEO VR2
Lamers, A.J. 
35823 
Gaat door 
14:30
ONA 1
Brouwer, P.A. 
33681 
Gaat door 
Maandag 20 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
19:00
ASW 9
Kaptein, A.J. 
93963 
Dreef, Waddinxveen 
Woensdag 22 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
21:15
Alexandria'66 H4
 
96766 
Zadkiine, Rotterdam 
Vrijdag 24 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
Olympia 35+, Gouda 35+ 1 en Gouda 35+ 2
 
 
Alle wedstrijden worden bij Gouda gespeeld 
20:00
Ommoord 8
 
98824 
De Meerkoet, Reeuwijk 
Zaterdag 25 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:30
Voorschoten'97 ME2
 
188428 
Vervallen 
08:30
DSO F4
 
177125 
 
08:45
Nieuwkoop E2
 
156688 
 
09:00
Donk
 
 
 
09:15
ASW D2
 
141945 
 
09:30
Oegstgeest ME3
 
189217 
 
09:30
Kamerik E2
 
176379 
 
09:30
Moordrecht F4
Mees Post 
169738 
 
11:00
Rohda '76 D1
Jeroen van Leeuwen 
137615 
 
11:00
Be Fair F7
Fred van der Werf 
169737 
 
11:00
Sportlust '46 C3
 
132912 
 
11:00
Zoetermeer MC1
Joop van der Made 
190554 
 
11:30
Alphia E4
 
156565 
 
12:15
RKAVV MB2
 
186373 
 
12:30
Be Fair A3
 
120551 
 
12:30
Jodan Boys C7
 
132757 
 
12:45
Be Fair B2
 
125609 
 
13:00
Alphense Boys B6
 
125519 
 
14:30
ARC A3
Mark Kuil 
120546 
 
16:00
UVS MA1
 
185808 
 
Zondag 26 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
09:30
Nicolaas Boys 6
 
28686 
 
10:00
UNIO 5
 
101114 
 
10:00
Bernardus VE1
 
38758 
 
10:00
VEP 9
 
101086 
 
10:30
Wilhelmus VE1
 
28697 
 
11:30
Bodegraven 2
Reijnst, J.W. van der 
28642 
 
12:00
AGE VR1
 
35756 
 
12:00
Stolwijk VR1
 
29216 
 
12:10
Gouderak F1
 
 
Voorwedstrijd 
14:00
Gouderak 1
Verduijn, J. 
28630 
 
14:00
Alphense Boys 4
 
35690 
 
Woensdag 29 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
19:45
ARC A3
 
118977 
 
21:15
NOCKralingen H1
 
96614 
Zadkine, Rotterdam 
Vrijdag 1 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
Leonidas H1
Hollemans, E. 
191477 
 
21:00
GZV Watergras 15
 
89664 
De Meerkoet, Reeuwijk 
22:00
WIA 22
 
98801 
Kleine Vink, Nieuwerkerk 
Zaterdag 2 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:30
Be Fair F2
 
177117 
 
09:30
Capelle MD1
Mark Sluijs 
187048 
 
09:30
Bodegraven E2
 
148422 
 
10:00
ROAC E1
 
189414 
 
11:00
Jodan Boys F9
Mark Stolwijk 
162327 
 
11:00
Alphense Boys E11 BM
 
189555 
Vervallen 
12:30
Rohda '76 C4
 
128717 
 
12:30
Spirit A2
 
119432 
 
12:30
Haastrecht A2
 
118821 
 
14:30
Be Fair B2
Mark Kuil 
123057 
 
14:30
UVS MA1
Joop van der Made 
185893 
 
Zondag 3 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
11:00
Hillegersberg 2
Bhagwanie, B. 
98092 
 
12:00
SEP VR2
Beeldsnijder, E. 
100359 
 
12:00
Altior 7
 
31511 
 
14:00
Blijdorp 1
Ferreira, D. 
28629 
 
Dinsdag 5 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:30
RVC'33 2e jaars E
Haz. Boys 2e jaars E
 
 
11 tegen 11 
Woensdag 6 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
19:30
Gouderak VR1
 
28712 
 
Zaterdag 9 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
00:00
Toernooi bij RVC'33
Jeroen van Leeuwen 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
08:45
Olympia F8
 
165283 
 
10:00
ARC F4
 
177111 
 
10:00
Alkmania ME2
 
 
 
10:45
UDO E2
 
176090 
 
11:00
Be Fair C5
 
128079 
 
11:15
VEP E4
 
151488 
 
12:45
Be Fair A3
 
118933 
 
14:30
Rohda '76 B1
 
123967 
 
15:00
Zoetermeer MC1
 
190548 
 
16:15
Jodan Boys B6
 
122162 
 
Zondag 10 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
14:00
Alphen 1
Ozkulluk, H. 
35566 
 
Donderdag 14 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
00:00
Toernooi bij SEV
 
 
 
00:00
Toernooi bij SEV
 
 
 
00:00
Toernooi bij SEV
 
 
 
00:00
Toernooi bij DSO
 
 
 
00:00
Toernooi bij DSO
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
00:00
Toernooi bij RVC'33
 
 
 
Zaterdag 16 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:30
Jodan Boys F7
 
168711 
 
09:30
Jodan Boys E6
 
155914 
 
10:00
TAVV ME1
 
188429 
Vervallen 
10:00
FC Lisse ME2
 
189301 
 
11:00
Woerden D2
 
141719 
 
11:00
Be Fair F2
 
177126 
 
11:15
Rohda '76 C4
 
132217 
 
11:30
Jodan Boys F9
 
168712 
 
12:00
Rijnstreek MC1
 
186875 
 
12:30
DSVP MB1
 
186349 
Vervallen 
12:30
Nieuwerkerk B6
 
125349 
 
12:30
Be Fair C2
 
132353 
 
14:30
Voorschoten'97 MA1
 
185896 
 
14:30
Moordrecht B1
 
125331 
 
14:30
Haastrecht A2
 
120348 
 
Zondag 17 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
Leidse Boys VE1
 
34612 
 
12:00
Alkmania 5
 
101115 
 
12:00
Nieuwerkerk VR2
 
28708 
Vervallen 
12:00
Bernardus 8
 
38747 
 
12:15
ASC VE3
 
28718 
 
14:00
GSV 2
 
101087 
 
Maandag 18 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:00
DSO F4
 
177116