Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

RVC '33
Accommodatie:
Kaagplein 15
2811 LE Reeuwijk
Telefoon:
(0182) 395001

Contactpersonen website:
 
Laatste nieuws, wedstrijdprogramma en uitslagen:
Renée van Leeuwen
webmaster@rvc33.nl
 
Items nieuwsbrief:
nieuwsbrief@rvc33.nl
 
Overig:
Martijn Olsthoorn
pr@rvc33.nl
Hoofdsponsors
Overige shirtsponsors
Vrijdag 27 Maart
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
IJsselvogels 6
 
89667 
De Meerkoet, Reeuwijk 
Zaterdag 28 Maart
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:30
UNIO MC2
 
186935 
 
08:45
Olympia F6
 
166599 
 
08:45
Sportlust '46 F10
 
166617 
 
09:00
Alphense Boys E7
 
153209 
 
09:30
DSO E3
Willie Driessen 
153611 
 
09:30
ESTO E5
Ronald vd Hoek 
153150 
 
09:30
SJZ ME2
Wino Verleun 
189213 
 
09:45
Capelle MD1
 
187372 
 
09:45
Zwammerdam B1
 
124581 
 
10:00
Haz. Boys ME1
 
188426 
Vervallen 
10:30
Floreant A2
Tsjerk van der Werf 
119790 
 
11:00
ASW
 
 
 
11:00
ESTO D2
Bram Keyzer 
140180 
 
11:00
ASW F1
Ronald Vergeer 
177122 
 
12:30
Berkel MB2
Walid van Rijnen 
186347 
 
12:30
Jodan Boys C4
Lars vd Akker 
131303 
 
12:45
ONA D3
 
140081 
 
13:00
Woerden C3
 
130995 
 
14:30
VVSB MA1
Joop van der Made 
185894 
 
14:30
Ammerstol A1
Mark Kuil 
119785 
 
14:30
Moordrecht B2
 
124529 
 
Zondag 29 Maart
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
Zoetermeer VE1
 
28720 
 
10:00
Haastrecht VR1
Leon van der Werf 
28089 
 
10:00
Voorschoten'97 VE1
 
39343 
 
10:00
Olympia 5
 
28655 
 
10:00
UNIO 6
 
101083 
 
11:00
Hillegom sv VR1
 
35824 
 
12:00
GSV 3
Joop Droog 
36881 
 
14:00
Stompwijk 1
Bruijn, R.C. de 
28632 
 
Maandag 30 Maart
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
22:00
DONK 1
 
98822 
OpMoer, Moerkapelle 
22:00
Zinkw. Boys H1
 
191181 
Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsel 
Woensdag 1 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
19:00
Moordrecht B1
 
122816 
 
20:00
GZV Watergras 15
 
92850 
Zebra, Gouda 
20:30
NOCKralingen H3
 
96764 
Zadkine, Rotterdam 
Vrijdag 3 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
00:00
Toernooi in Hasselt
 
 
 
Zaterdag 4 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
00:00
Toernooi bij RK Des
 
 
 
00:00
Toernooi bij RK Des
 
 
 
00:00
Toernooi bij RK Des
 
 
 
00:00
Toernooi bij R.K.S.V. Altior
 
 
 
09:00
Rohda'76 F6 BM
 
189302 
 
09:15
ASW F2
 
165206 
 
09:30
ROAC E1
Mees Post 
180561 
 
10:30
Alphen E2
 
153993 
 
11:00
DSO F4
Monique Faaij 
177116 
 
11:00
Woerden D2
 
136670 
 
12:30
ARC E11
 
149092 
 
12:30
RKAVV MB2
 
186346 
 
12:45
VEP MC1
 
186526 
 
13:00
Nieuwerkerk B6
 
122744 
 
14:30
Nispen van MA1
 
185892 
 
Maandag 6 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
00:00
Toernooi bij Die Haghe
 
 
 
00:00
Toernooi bij Die Haghe
 
 
 
00:00
Toernooi bij Die Haghe
 
 
 
00:00
Toernooi bij Wilhelmus
 
 
 
00:00
Toernooi bij R.K.S.V. Altior
 
 
 
10:00
Leidse Boys VE1
 
28707 
 
14:30
Stompwijk 4
 
101106 
 
Dinsdag 7 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:30
RVC'33 2e jaars E
ONA 2e jaars E
 
 
 
Woensdag 8 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:30
Alexandria'66 H3
 
96211 
Zadkine, Rotterdam 
Vrijdag 10 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
Olympia 35+, Gouda 35+ 1 en Gouda 35+ 2
 
 
Alle wedstrijden worden bij Olympia gespeeld 
20:00
Rohda '76 2
 
89666 
 
Zaterdag 11 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
09:00
Alphense Boys D5
 
140423 
 
09:00
UDO E2
 
176090 
 
09:30
Bergambacht D4
 
140590 
 
09:30
ARC E9
 
153965 
 
09:30
VEP F4
 
177661 
 
09:30
Gouderak F1
 
177123 
 
09:30
VVH
 
 
 
10:00
Zwammerdam C1
 
131690 
 
10:00
Altior ME1
 
188427 
Vervallen 
10:45
Be Fair C5
 
131626 
 
11:00
Olympia F9
 
178649 
 
11:00
ASW E4
 
154274 
 
11:00
Stolwijk MC1
 
186558 
 
11:00
UNIO MD1
 
187260 
 
12:00
DHL ME2
 
189215 
 
12:30
Gr.WII VAC MB1
 
186348 
 
12:30
Jodan Boys B6
 
124837 
 
14:30
Hillegom sv MA1
 
185895 
 
14:30
Floreant B1
 
124818 
 
14:30
Bodegraven A1
 
119992 
 
14:30
DONK A2
 
119939 
 
Zondag 12 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
ODB VE2
 
28698 
 
10:00
Kickers'69 3
 
101112 
 
10:00
Meerburg VE1
 
31982 
 
10:00
Nieuwerkerk 4
Streefkerk, J. 
28643 
 
11:00
Gouda 3
 
101084 
 
12:00
Antibarbari VR6
 
33095 
 
12:00
Alphen 4
 
35604 
 
12:00
Alkmania 7
 
28687 
 
14:00
ESTO 1
Mulder ( Ricardo), R. 
28631 
 
Maandag 13 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
TPP 5
 
98823 
 
Woensdag 15 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
18:00
4 tegen 4 E Toernooi
4 tegen 4 E Toernooi
 
 
 
19:00
Rohda '76 B1
 
121239 
 
20:30
NOCKralingen H5
 
96765 
Zadkine, Rotterdam 
Vrijdag 17 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
GZV Watergras 16
 
89665 
 
Zaterdag 18 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:30
Gouda E5
 
154665 
 
09:30
Rijnstreek E1
 
154843 
 
09:30
ESTO F5
Rudolf Vergeer 
168112 
 
10:30
ARC C4
 
132161 
 
11:00
WDS D1
Joop van der Made 
141206 
 
11:00
ARC F4
Mark Stolwijk 
177124 
 
11:00
Alphense Boys F11
Monique Faaij 
168111 
 
11:30
Alphense Boys E2
 
155218 
 
11:30
Alphense Boys E11 BM
 
189566 
Vervallen 
12:00
ARC D10
 
141070 
 
12:30
Olympia A2
 
120171 
 
12:30
CVC Reeuwijk C3
 
131869 
 
12:30
Soccer Boys B1
 
125099 
 
14:30
Rohda '76 A1
 
120166 
 
14:30
Olympia B3
 
125035 
 
Zondag 19 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
10:00
Olympia VE1
 
28719 
 
10:00
ASC VE2
 
38558 
 
10:00
ASW 5
 
28654 
 
12:00
Alphense Boys 9
 
35845 
 
12:00
ONA 2
Beij, C. 
33694 
 
13:00
RKDEO VR2
Lamers, A.J. 
35823 
 
14:00
Alphense Boys 5
 
101113 
 
14:00
ESTO VR1
 
28709 
 
14:00
Woerden 6
 
101085 
 
14:30
ONA 1
Brouwer, P.A. 
33681 
 
Maandag 20 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
19:00
ASW 9
 
93963 
 
Woensdag 22 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
21:15
Alexandria'66 H4
 
96766 
Zadkiine, Rotterdam 
Vrijdag 24 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
Olympia 35+, Gouda 35+ 1 en Gouda 35+ 2
 
 
Alle wedstrijden worden bij Gouda gespeeld 
20:00
Ommoord 8
 
98824 
 
Zaterdag 25 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
08:30
DSO F4
 
177125 
 
08:30
Voorschoten'97 ME2
 
188428 
Vervallen 
08:45
Nieuwkoop E2
 
156688 
 
09:00
Donk
 
 
 
09:15
ASW D2
 
141945 
 
09:30
BVCB MD2
 
187051 
 
09:30
Oegstgeest ME3
 
189217 
 
09:30
Kamerik E2
 
176379 
 
09:30
Moordrecht F4
 
169738 
 
11:00
Rohda '76 D1
 
137615 
 
11:00
Be Fair F7
 
169737 
 
11:00
Sportlust '46 C3
 
132912 
 
11:00
Zoetermeer MC1
 
190554 
 
11:30
Alphia E4
 
156565 
 
12:30
Be Fair A3
 
120551 
 
12:30
Jodan Boys C7
 
132757 
 
12:45
Be Fair B2
 
125609 
 
13:00
Alphense Boys B6
 
125519 
 
14:30
RKAVV MB2
 
186373 
 
14:30
ARC A3
 
120546 
 
15:00
UVS MA1
 
185808 
 
Zondag 26 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
09:30
Nicolaas Boys 6
 
28686 
 
10:00
UNIO 5
 
101114 
 
10:00
Bernardus VE1
 
38758 
 
10:00
VEP 9
 
101086 
 
10:30
Wilhelmus VE1
 
28697 
 
11:30
Bodegraven 2
 
28642 
 
12:00
AGE VR1
 
35756 
 
12:00
Stolwijk VR1
 
29216 
 
12:10
Gouderak F1
 
 
Voorwedstrijd 
14:00
Gouderak 1
 
28630 
 
14:00
Alphense Boys 4
 
35690 
 
Woensdag 29 April
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
19:45
ARC A3
 
118977 
 
21:15
NOCKralingen H1
 
96614 
Zadkine, Rotterdam 
Vrijdag 1 Mei
Tijd
 
Thuis
Uit
Scheidsrechter
Nummer
Info
20:00
GZV Watergras 15
 
89664