Bestuur

Ton van Veen, Voorzitter 
email: voorzitter@rvc33.nl
Sandra van Veen, Secretaris 
email: secretaris@rvc33.nl    
Arthur van Dongen, Penningmeester
email: penningmeester@rvc33.nl 

Lars van den Akker, onderhoudscommissie
email: onderhoudscommissie@rvc33.nl

Vacant, voetbaltechnische zaken
email: bestuur@rvc33.nl  



Algemeen email-adres naar alle bestuursleden: bestuur@rvc33.nl 


Het bestuur laat zich bij staan door:

Simone Snel, Notuliste

Aria Hogenelst, Financiële administratie
email: aria.hogenelst@gmail.com 

Annelies Streng, Ledenadministratie
email: ledenadministratie@rvc33.nl

Lisa van der Burg, Wedstrijdsecretaris vrouwen
email: secretarisvrouwen@rvc33.nl

Jan Lit, Secretaris junioren-pupillen / jeugdcoordinator 
email: janlit@rvc33.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!