Reclamebord-sponsoring

Reclamebord sponsoring
Voor ieder bedrijf is het mogelijk een reclamebord te plaatsen langs het veld. Afmeting van een reclamebord is 300 x 75 x 0,8cm. Sponsoring via meerdere borden is mogelijk. Bij interesse volgt een vrijblijvende offerte. Daarin is het gewenste ontwerp opgenomen.

De aanschafkosten van een bord zijn voor rekening van de adverteerder. De factuur wordt direct vanuit het productiebedrijf toegezonden. Er wordt geen contract afgesloten. De sponsor blijft eigenaar van het bord.

De jaarlijkse kosten om een bord te sponsoren worden, na goedkeuring van de offerte, door R.V.C.'33 schriftelijk bevestigd. 

De kosten van een 300 cm bord op het hekwerk langs de lijn zijn € 100,- per jaar.

Verantwoordelijk hiervoor is Dhr. Theo van Paassen, bereikbaar onder nummer 0182-399032 / 06-81606702
of stuur een mailtje naar sponsorcommissie@rvc33.nl.

Bordsponsors:

Naam Woonplaats      Website
Aan.Bedr. Gerrit Breedijk Reeuwijk geen
Aan.Bedr. J. Kruijt Reeuwijk geen
Aan.Bedr. J. Stolwijk Reeuwijk geen
Aan.Bedr. Marco Verweij Reeuwijk www.marcoverweijreeuwijk.nl
Aan.Bedr. P. Heemskerk Reeuwijk www.p-heemskerk.nl
Aan.Bedr. Van Zoest Reeuwijk www.vanzoestreeuwijk.nl
A.L.B. De Jong Tuincentrum Boskoop www.tuinplantendejong.nl
Alletto Accountants & Adviseurs BV Reeuwijk www.alletto.nl
Autobedrijf Arnold Verdonk Reeuwijk www.arnoldverdonk.nl
Autobedrijf de Hoog Reeuwijk www.autobedrijfdehoog.nl
Autobedrijf Saco Wientjes Hazerswoude-Dorp www.sacowientjes.nl
Autorijschool B.Verkleij Reeuwijk www.rijschool-bverkleij.nl
Avaxa Plants B.V. Boskoop www.avaxaplants.nl
B5 Beveiligingstechniek Reeuwijk www.b5beveiliging.nl
Boer Makelaardij Midden Holland B.V. Gouda www.boer-gouda.nl
Bunnik BV Bodegraven www.vandoorngroep.nl
Cafe Dito's Reeuwijk www.cafeditos.nl
Claasen Coatings Waddinxveen www.claasencoatings.nl
Coop supermarkt (de heer Jos van den Berg Reeuwijk geen
Craft Teamwear Concept Vlaardingen www.teamwearconcept.nl
De Huizenbeurs Hazerswoude-Dorp  
De Wit & Zn Automaten Reeuwijk www.dewitkinderautomaten.nl
Dierenkliniek G.J.C. Sijbrandij Reeuwijk www.dierenklinieksijbrandij.nl
Dufais catering & events Boskoop www.dufais.nl
Dupree Makelaars O.G. Reeuwijk www.dupreemakelaars.nl
Dusch Automotive Gouda www.duschautomotive.nl
Ed van Leeuwen Loonbedrijf Reeuwijk geen
Edelman BV Reeuwijk www.edelman.eu
Electro World Radio van Dijk Reeuwijk www.electroworld.nl
Ethin Group B.V. Hazerswoude-Dorp  
Fa. Van der Bas Reeuwijk geen
Fase Autobedrijven Alphen a/d Rijn www.fase.nl
Fit Marike Life Reeuwijk www.marikelife.nl
Fruithandel Ton Verkleij Reeuwijk www.tonverkleij.nl
Gebr. De Jong Handelskwekerijen Boskoop geen
Goud Gedaan Reeuwijk www.goudgedaan.nl
Gouwe Lijn Centrale Verwarming vof Reeuwijk www.gouwelijn.nl
H.J. Rijkenhuizen BV Waddinxveen www.rijkenhuizen.nl
Harry Verkleij Reeuwijk geen
Heineken Zoeterwoude www.heineken.nl
Hoogendoorn Hout Reeuwijk www.hoogendoornhout.nl
Hoogeveen Plants Hazerswoude-Dorp www.hoogeveenplants.nl
Houtman & De Vogel Makelaardij Alphen a/d Rijn www.houtmandevogel.nl
Hoveniersbedrijf Middelburg Waddinxveen geen
Installatiebedrijf M. van Zoest Waddinxveen www.installatiebedrijfvanzoest.nl
Interforce Hazerswoude-Dorp www.interforce.eu
J.A.M. Donk Metselwerken Reeuwijk geen
JACO Metaalwerken Schoonhoven  
John Burger Voetbal Fanartikelen Reeuwijk geen
Kapsalon Pueblo 40 Reeuwijk www.pueblo40.nl
Kjoew B.V. Reeuwijk www.kjoew.nl
Klein Zwitserland Ede Ede www.kleinzwitserlandede.nl
Koeltechnisch Buro van Dijk Reeuwijk geen
Koos Zon Ouderkerk a/d IJssel www.kooszon.nl
Lok Techniek B.V. Bodegraven www.loktechniek.nl
Loodgieters-en onderhoudsbedrijf Erik Gabriëls Reeuwijk geen
Loonbedrijf Ad van Leeuwen Boskoop geen
Loonbedrijf Leo van Dolder Aarlanderveen geen
Loonbedrijf Robert van Leeuwen Reeuwijk geen
Lummix Licht & Geluid Reeuwijk www.lummix.nl
Marcels-Doggy Farm Reeuwijk www.marcels-doggyfarm.nl
Mark van Dijk Reeuwijk www.installatiebedrijfmvd.nl
Metaalkonstruktie van Leeuwen Reeuwijk www.jeroenvanleeuwen.nl
Metal Bouwkonsort B.V. Lopik www.metalbouwkonsort.nl
MM The Woodstore s-Gravenhage www.mmthewoodstore.nl
N.M. van Amsterdam Reeuwijk www.huisartskliniek.nl
Nomen Tweewielers Reeuwijk www.nomenfietsen.nl
Pascal Lindhout Stucadoorsbedrijf Helmond www.lindhoutstucadoorsbedrijf.nl
Peter van der Vlist Reeuwijk www.aannemersbedrijfpetervdvlist.nl
Reijn Installatie Reeuwijk  
Reclameburo Dick Binken Boskoop www.dickbinken.nl
Rob Verweij Elektro Reeuwijk www.verweijelektro.nl
Rolf Verkleij Tuinaanleg en Onderhoud Reeuwijk www.rolfverkleij.nl
Schildersbedrijf Ballering Reeuwijk geen
Sleutelspecialist Delft Delft www.sleutelspecialistdelft.nl
Stalling Waddinxveen Waddinxveen www.stallingwaddinxveen.nl
STEF Nederland B.V. Bodegraven www.stef.nl
Straalbedrijf  VOF de Groot en Zn Reeuwijk geen
Streng Tuinplantenservice Reeuwijk www.tuinplantenservice.nl
Stukadoorsbedrijf Nick Lindhout Reeuwijk www.nicklindhoutstukadoor.nl
Tennis Plus Reeuwijk  
T. van Breda Reeuwijk www.vaktuin.nl
TPP Gildenburg Gouda www.tppgildenburg.nl
Transportbedrijf M v Oosterom en Zn Reeuwijk geen
Unica Installatietechniek B.V. Bodegraven www.unica.nl
Unique bedrijfskleding Bodegraven www.uniquebedrijfskleding.nl
Univé Zuid-Holland Delft www.univezuidholland.nl
Van den Hoogen Glasservice Boskoop www.vandenhoogenglasservice.nl
Van der Linden Groep Waddinxveen www.vanderlinden-groep.nl
Van Harskamp Timmer-en Onderhoudsbedrijf Boskoop geen
Van Os Transport Reeuwijk www.vanostransport.nl
Van Raad Belastingadviseurs Reeuwijk www.stolwijkacc.nl
Van Vliet Bouw bv Aarlanderveen www.van-vliet-bouw.nl
Vergeer Bouw BV Reeuwijk www.vergeerreeuwijk.nl
Vergeer Holland Reeuwijk www.vergeerholland.com
VergeerToys B.V. Reeuwijk www.vergeertoys.nl
Verzamelgebouw Reeuwijk Reeuwijk www.VerzamelgebouwReeuwijk.nl
Waterplantenspecialist van der Werf Reeuwijk www.waterplantenspecialist.nl

Overige sponsoren

Rabobank Gouwestreek Gouda www.rabobank.nl/gouwestreek
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!